Національний експертно-будівельний Альянс України - найпотужніше експертне середовище професіоналів нерухомості України.

Email: info@nebau.org

Телефон: +380 (44) 592 22 00

Адреса: м. Київ, вул. Освіти, 4
02000

Академія в соціальних мережах

  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube Социальные Иконка

© 2019 Громадська спілка "Національний Експертно-Будівельний Альянс України"

  • strateg lab

Ухвалено рішення про знесення кінотеатру «Загреб»

Постійна комісія Київської міськради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила рішення про знесення кінотеатру.

Будівля кінотеатру «Загреб» не входить до програми приватизації комунального майна, що дозволяє вільному відведенню земельної ділянки.

В проекті рішення вказано надати дозвіл комунальному підприємству КМДА «Київкінофільм» на знесення комплексу нежитлових будівель загальною площею 2 554,6 кв.м, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

На місці кінотеатру зведуть нову будівлю, але функціональне призначення буде збережено. Тобто це буде громадська будівля з приміщеннями кінотеатру.

Рішення має організаційне призначення та спрямоване на підготовку до проведення самого інвестиційного конкурсу та залучення інвестора для будівництва об’єкта громадського призначення.

Після визначення переможця інвестиційного конкурсу та укладення з ним інвестиційного договору, буде проведення оцінка вартості та відповідно до умов, які будуть в конкурсі, відбудеться відшкодування інвестором вартості будівлі.

Документом передбачено, що залучені інвестори зобов’язані безоплатно передати Києву частину будівлі для кінотеатру, аналогічну за площею до старого кінотеатру.

1 перегляд